اجرای پوشش آبگریز نانو روی انواع سطوح ساختمانی

پوشش نانو ساختمانی چیست

فناوری نانو در جهان امروزی یک انقلاب عظیمی را به وجود آورده است، یکی از کاربردهای مهم این فناوری، متعلق به پوشش های نانو در صنعت ساختمان سازی می باشد. در ادامه باید گفت، اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان، یک موفقیت مهم بوده که توانسته در صنعت ساختمان سازی یک تحول بزرگی را ایجاد کند، چرا که استفاده از این پوشش در نما ساختمان، مقاومت و دوام سطوح را افزایش داده و باعث شده جنس و زیبایی نما به طور کامل حفظ شود و در دراز مدت دچار آسیب های طبیعی و احتمالی  نشود، همچنین لازم به ذکر است، این فناوری نانو تا به حال در امر ساختمانی دیده نشده است و به همین دلیل از ارزش بالایی هم برخوردار می باشد.

نما نانو، محصولی است که استفاده از آن باعث می شود، پوششی فوق العاده نامرئی و نازکی بر روی سطوح  مختلفی ایجاد شود که همین پوشش  دارای مزایایی بوده  که در بالا بردن مقاومت سطوح  متفاوت بسیار تاثیر گذار است. همچنین به کار گیری این پوشش به قدری برای حفظ زیبایی نما موثر بوده که اکثر مهندسان ساختمانی برای ارائه  کارنامه  کاری خود از این فناوری نانو برای تحویل ساختمان و بنا ها استقبال می نمایند.

اجرای پوشش آبگریز نانو

مزایای پوشش نانو

حتما می دانید که پوشش نانو یکی از بهترین خدماتی است که در زمینه نما ساختمانی می توان از آن استفاده کرد، چرا که این محصول با قابلیتی که دارد، در حفظ  نما و سطوح زیادی قابل اجرا بوده و به تنهایی حریف آسیب های احتمالی می باشد. در ادامه در مورد مزایای پوشش نانو صحبت خواهیم کرد، تا شما مخاطبان عزیز در مورد اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان بیشتر آگاهی پیدا نمایید.

یکی از مزایای مهم این پوشش،  داشتن توانایی غبار گریزی و آبگریزی شدن می باشد. به زبان عامیانه، با اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان،  سطح شما خاصیت ضد آبی پیدا کرده  و باعث می شود آب و غبار در سطح و نمای مورد نظر شما نفوذ نکند. در نتیجه  این پوشش از نمای ساختمان محافظت کرده و از کثیف شدن و کرم خوردگی و خزه بستن سطوح جلوگیری می نماید همچنین باید ذکر کرد، این پوشش برای تمام  شرایط جوی آب و هوایی  مناسب بوده و  برای استان هایی  که مستعد بارنند گی و یا گرد و خاک هستند یک پیشنهاد عالی محسوب می شود.

پوشش نما بر روی چه سطحی قابل استفاده می باشد

شاید برای شما این سوال مطرح شود که از پوشش نما در چه سطوحی می توان استفاده کرد، باید در جواب این سوال گفت، این پوشش مختص برای یک سطح منحصر به فردی نبوده و برای تمام سطوح  قابل اجرا می باشد. این پوشش به دلیل نداشتن محدودیت بر همه سطوح مانند، کاهگل و سرامیک و سیمان، بتن و سنگ و حتی چوب قابل استفاده می باشد، به همین دلیل این پوشش نقش اساسی در صنعت ساختمان سازی دارد و به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات ساختمانی شناخته شده است.

همان طور که می دانید، شاید خیلی از شما مخاطبان عزیز علاقه خاصی به نمای چوب یا آجر داشته باشید  ولی به دلیل اینکه در سال های گذشته این تفکر وجود داشت که به کار گیری نما چوب و آجر ممکن است با گذشت زمان دچار فرسودگی و کپک زدگی شوند، شما عزیزان با  وجود این مطلب از استفاده  از این نما های زیبا  دست کشیده اید. در ادامه باید خطاب به شما مخاطبان بزرگوار عرض کرد، پوشش نانو توانسته این نقص را به طور کامل رفع نماید. چرا که این محصول  این قابلیت را دارد که  برای تمامی سطوح قابل اجرا باشد، و تا به امروز توانمندی خوبی هم از خود نشان داده است.

در ادامه می توان گفت،  این پوشش به راحتی  از نما جنس چوب یا آجر و یا هر سطوح دیگر شما مراقبت می نماید و باعث می شود سطوح مورد نظر شما تا سالیان زیاد،  زیبایی و جنس خود را به خوبی حفظ نماید و همچنین از آلودگی ها و یا  فرسوده شدن و خرابی هم  در امان باشد. بر این اساس  شما همراهان عزیز می توانید با اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان، از نما دلخواه خود استفاده نمایید و نگران فرسودگی و خرابی نمای مورد نظر خود نباشید، چرا که این پوشش امتحان خود را به خوبی پس داده است و از نمای شما مراقبت  لازم را می نماید.

 

اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان با بهترین تیم متخصص

همانطور که میدانید اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان با وجود اینکه می تواند سطوح ساختمان شما را بسیار جذاب و عالی کند ولی در مقابل هم این امکان وجود دارد که اگر این فرآیند از سوی  یک تیم متخصص انجام نگیرد،  ممکن است این کار نتیجه کاملا عکسی بدهد و خروجی مطلوبی برای شما نداشته باشد. پس به این ترتیب این امر مهم است که چه گروهی این کار تخصصی را انجام می دهند، به همین خاطر ما در این قسمت تیم تخصصی ام پی دیزاین را به شما مخاطبان عزیز معرفی می نماییم.

در ادامه باید افزود، شما می توانید اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان را که به صورت اجرای نانو روی بتن و یا پوشش نانو سنگ نما هم است را به این تیم حرفه ای ام پی دیزاین بسپارید و نگران نتیجه خروجی کار خود نباشید. لازم به ذکر است، این مجموعه شامل افرادی  متخصص و حرفه ای بوده که در زمینه اجرای پوشش نانو دارای  تبحر بسیار زیادی هستند. لازم به ذکر است، کار این تیم در حوزه  تخصصی بازسازی و نقاشی ساختمان بوده و در این زمینه دارای کارنامه درخشانی هم می باشند. این تیم یک انتخاب عالی برای انجام اجرای پوشش نانو به حساب می آید.

قیمت اجرای پوشش نانو

همانطور که میدانید امروزه قیمت لوازم  ساختمانی در صنعت ساختمان سازی بسیار افزایش یافته است،  به همین  علت تا اسم فناوری پوشش نانو به میان می آید بیشتر افراد فکر می کنند،  اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان بسیار هزینه بردار می باشد ولی این تفکر درست نبوده، چرا که شما می توانید با انتخاب مجموعه متخصص ام پی دیزاین یک اجرای بی نظیر نانو را با بهترین قیمت تجربه نمایید.

 

برخی از رزومه کاری ام پی دیزاین:

  • شرکت هواپیمایی پارس ایر
  • ساختمان میکا ، پروژه انعکاس
  • پروژه اوریا اطلس
  • موزه خودروهای تاریخی ایران
  • برج رما رزیدنس

 

 

 مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان :

09101478767 توحید بختیاری

 

 مشاوره رایگان و سفارش بازسازی ساختمان:

09129379403 میثم محمدپور

 

 

23 Dec 2021