مقالات و معرفی اساتید نقاش

RSS

اجرای پوشش آبگریز نانو روی انواع سطوح ساختمانی

23 Dec 2021

پوشش نانو ساختمانی چیست

فناوری نانو در جهان امروزی یک انقلاب عظیمی را به وجود آورده است، یکی از کاربردهای مهم این فناوری، متعلق به پوشش های نانو در صنعت ساختمان سازی می باشد. در ادامه باید گفت، اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان، یک موفقیت مهم بوده که توانسته در صنعت ساختمان سازی یک تحول بزرگی را ایجاد کند، چرا که استفاده از این پوشش در نما ساختمان، مقاومت و دوام سطوح را افزایش داده و باعث شده جنس و زیبایی نما به طور کامل حفظ شود و در دراز مدت دچار آسیب های طبیعی و احتمالی  نشود، همچنین لازم به ذکر است، این فناوری نانو تا به حال در امر ساختمانی دیده نشده است و به همین دلیل از ارزش بالایی هم برخوردار می باشد.

نما نانو، محصولی است که استفاده از آن باعث می شود، پوششی فوق العاده نامرئی و نازکی بر روی سطوح  مختلفی ایجاد شود که همین پوشش  دارای مزایایی بوده  که در بالا بردن مقاومت سطوح  متفاوت بسیار تاثیر گذار است. همچنین به کار گیری این پوشش به قدری برای حفظ زیبایی نما موثر بوده که اکثر مهندسان ساختمانی برای ارائه  کارنامه  کاری خود از این فناوری نانو برای تحویل ساختمان و بنا ها استقبال می نمایند.

اجرای پوشش آبگریز نانو

مزایای پوشش نانو

حتما می دانید که پوشش نانو یکی از بهترین خدماتی است که در زمینه نما ساختمانی می توان از آن استفاده کرد، چرا که این محصول با قابلیتی که دارد، در حفظ  نما و سطوح زیادی قابل اجرا بوده و به تنهایی حریف آسیب های احتمالی می باشد. در ادامه در مورد مزایای پوشش نانو صحبت خواهیم کرد، تا شما مخاطبان عزیز در مورد اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان بیشتر آگاهی پیدا نمایید.

یکی از مزایای مهم این پوشش،  داشتن توانایی غبار گریزی و آبگریزی شدن می باشد. به زبان عامیانه، با اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان،  سطح شما خاصیت ضد آبی پیدا کرده  و باعث می شود آب و غبار در سطح و نمای مورد نظر شما نفوذ نکند. در نتیجه  این پوشش از نمای ساختمان محافظت کرده و از کثیف شدن و کرم خوردگی و خزه بستن سطوح جلوگیری می نماید همچنین باید ذکر کرد، این پوشش برای تمام  شرایط جوی آب و هوایی  مناسب بوده و  برای استان هایی  که مستعد بارنند گی و یا گرد و خاک هستند یک پیشنهاد عالی محسوب می شود.

پوشش نما بر روی چه سطحی قابل استفاده می باشد

شاید برای شما این سوال مطرح شود که از پوشش نما در چه سطوحی می توان استفاده کرد، باید در جواب این سوال گفت، این پوشش مختص برای یک سطح منحصر به فردی نبوده و برای تمام سطوح  قابل اجرا می باشد. این پوشش به دلیل نداشتن محدودیت بر همه سطوح مانند، کاهگل و سرامیک و سیمان، بتن و سنگ و حتی چوب قابل استفاده می باشد، به همین دلیل این پوشش نقش اساسی در صنعت ساختمان سازی دارد و به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات ساختمانی شناخته شده است.

همان طور که می دانید، شاید خیلی از شما مخاطبان عزیز علاقه خاصی به نمای چوب یا آجر داشته باشید  ولی به دلیل اینکه در سال های گذشته این تفکر وجود داشت که به کار گیری نما چوب و آجر ممکن است با گذشت زمان دچار فرسودگی و کپک زدگی شوند، شما عزیزان با  وجود این مطلب از استفاده  از این نما های زیبا  دست کشیده اید. در ادامه باید خطاب به شما مخاطبان بزرگوار عرض کرد، پوشش نانو توانسته این نقص را به طور کامل رفع نماید. چرا که این محصول  این قابلیت را دارد که  برای تمامی سطوح قابل اجرا باشد، و تا به امروز توانمندی خوبی هم از خود نشان داده است.

در ادامه می توان گفت،  این پوشش به راحتی  از نما جنس چوب یا آجر و یا هر سطوح دیگر شما مراقبت می نماید و باعث می شود سطوح مورد نظر شما تا سالیان زیاد،  زیبایی و جنس خود را به خوبی حفظ نماید و همچنین از آلودگی ها و یا  فرسوده شدن و خرابی هم  در امان باشد. بر این اساس  شما همراهان عزیز می توانید با اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان، از نما دلخواه خود استفاده نمایید و نگران فرسودگی و خرابی نمای مورد نظر خود نباشید، چرا که این پوشش امتحان خود را به خوبی پس داده است و از نمای شما مراقبت  لازم را می نماید.

 

اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان با بهترین تیم متخصص

همانطور که میدانید اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان با وجود اینکه می تواند سطوح ساختمان شما را بسیار جذاب و عالی کند ولی در مقابل هم این امکان وجود دارد که اگر این فرآیند از سوی  یک تیم متخصص انجام نگیرد،  ممکن است این کار نتیجه کاملا عکسی بدهد و خروجی مطلوبی برای شما نداشته باشد. پس به این ترتیب این امر مهم است که چه گروهی این کار تخصصی را انجام می دهند، به همین خاطر ما در این قسمت تیم تخصصی ام پی دیزاین را به شما مخاطبان عزیز معرفی می نماییم.

در ادامه باید افزود، شما می توانید اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان را که به صورت اجرای نانو روی بتن و یا پوشش نانو سنگ نما هم است را به این تیم حرفه ای ام پی دیزاین بسپارید و نگران نتیجه خروجی کار خود نباشید. لازم به ذکر است، این مجموعه شامل افرادی  متخصص و حرفه ای بوده که در زمینه اجرای پوشش نانو دارای  تبحر بسیار زیادی هستند. لازم به ذکر است، کار این تیم در حوزه  تخصصی بازسازی و نقاشی ساختمان بوده و در این زمینه دارای کارنامه درخشانی هم می باشند. این تیم یک انتخاب عالی برای انجام اجرای پوشش نانو به حساب می آید.

قیمت اجرای پوشش نانو

همانطور که میدانید امروزه قیمت لوازم  ساختمانی در صنعت ساختمان سازی بسیار افزایش یافته است،  به همین  علت تا اسم فناوری پوشش نانو به میان می آید بیشتر افراد فکر می کنند،  اجرای پوشش نانو روی نمای ساختمان بسیار هزینه بردار می باشد ولی این تفکر درست نبوده، چرا که شما می توانید با انتخاب مجموعه متخصص ام پی دیزاین یک اجرای بی نظیر نانو را با بهترین قیمت تجربه نمایید.

 

برخی از رزومه کاری ام پی دیزاین:

 • شرکت هواپیمایی پارس ایر
 • ساختمان میکا ، پروژه انعکاس
 • پروژه اوریا اطلس
 • موزه خودروهای تاریخی ایران
 • برج رما رزیدنس

 

 

 مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان :

09101478767 توحید بختیاری

 

 مشاوره رایگان و سفارش بازسازی ساختمان:

09129379403 میثم محمدپور

 

 

رنگ آمیزی دیوار با رنگ اکریلیک، روغنی، پلاستیک

18 Dec 2021

رنگ آمیزی دیوار

رنگ آمیزی دیوار یکی از مهم ترین مسائلی است، که در ساختمان سازی بسیار حائز اهمیت می باشد. نقاشی ساختمان یکی از بخش های مهم در ساختمان سازی می باشد، که باید انجام این کار به فرد یا افراد حرفه ای سپرده شود. چرا که با توجه به تنوع رنگی که در بازار موجود می باشد، فقط یک رنگ کار حرفه ای می تواند بهترین جنس موجود در بازار را به راحتی شناسایی کند. از این رو می تواند با توجه به دانش، آگاهی و تجربه ای که در این زمینه دارا می باشد، یک دیوار رنگ آمیزی شده ی بی نقصی را به مشتریان ارائه دهد. رنگ پلاستیک، رنگ روغن، رنگ های اکریلیکی، رنگ های نانو، رنگ های مولتی کالر و بلکا از انواع رنگ های ساختمانی پر استفاده و پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی می باشند.

رنگ آمیزی دیوار با رنگ اکریلیک، روغنی، پلاستیک

ابزار و وسایل مورد استفاده در نقاشی ساختمان

مسلما نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی دیوار ها توسط کارشناس این رشته و با استفاده از تجهیزات حرفه ای صورت می گیرد. افراد متخصص در این زمینه هرچه با تجربه تر باشند و از ابزار و وسایل پیشرفته تری استفاده نمایند، در نهایت نتیجه ی بهتری می توانند به مشتریان ارائه دهند. وسایل مورد نیاز در نقاشی ساختمان به شرح زیر می باشند:

 • پرایمر
 • قلمو
 • غلطک، سینی و دسته ی مخصوص آن
 • حلال شیمیایی و پاک کننده ی مخصوص
 • لیسه و کاردک
 • برس سیمی
 • سنباده و ...

افراد متخصص با توجه به نوع روشی که برای رنگ آمیزی دیوار در نظر گرفته اند، از ابزار و وسایل مخصوص آن روش استفاده می کنند. برای نمونه اگر می خواهند از رنگ حلال آب استفاده نمایند، قلمویی که دندانه های نایلونی داشته باشد مورد توجه قرار می گیرد. چرا که رنگ حلال آب منجر به آسیب رساندن به قلم موی طبیعی می شود. برای سرعت بخشیدن به کار اسپری ها و پاشنده های رنگ مورد توجه نقاشان قرار می گیرند. این محصولات در اندازه ها و قیمت های بسیار متنوعی به بازار عرضه می گردند. از مهم ترین مسائلی که در هنگام استفاده از این وسایل باید رعایت شود، استفاده از ماسک مخصوص می باشد. چرا که در صورت عدم استفاده از ماسک ممکن است به دستگاه تنفسی آسیب های جبران ناپذیری وارد شود.

 

تاثیرات رنگ آمیزی دیوار در دکوراسیون

یکی از سخت ترین و لذت بخش ترین انتخاب ها در دکوراسیون داخلی منزل انتخاب رنگ جهت رنگ آمیزی دیوار می باشد. در وهله ی اول باید جنس و نوع رنگی که می خواهید از آن استفاده نمایید را انتخاب نموده و سپس در انتخاب رنگ به نتیجه برسید. شما با تحقیق درباره ی انواع رنگ های موجود در بازار اعم از رنگ روغنی دیوار، رنگ پلاستیکی دیوار، رنگ اکریلیک دیوار و ...، و همچنین با در نظر گرفتن زیرساز دیوار منزل خود می توانید بهترین نوع رنگ ساختمانی را انتخاب نمایید. در آخر نیز با توجه به رنگ وسایل منزل و سبک دکوراسیون مورد علاقه ی خود می توانید زیباترین رنگ را برای دیوار منزل و اتاق خود انتخاب نمایید. رنگ آمیزی دیوار متناسب با دکوراسیون، می تواند در زیبایی و جذابیت منزل بسیار تاثیر گذار باشد.

نقاشی ساختمان ام پی دیزاین

رنگ روغن پر استفاده ترین رنگ در نقاشی ساختمان

رنگ روغنی دیوار یکی از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین رنگ ها در نقاشی ساختمان محسوب می شود. این رنگ با توجه به خاصیت ضد آبی که دارا می باشد، بسیار مورد توجه افراد در صنعت ساختمان سازی قرار می گیرد. این در حالی است که امروزه با آمدن رنگ هایی مانند اکریلیک، مولتی کالر و ... استفاده از این رنگ برای رنگ آمیزی دیوار رو به کاهش است. همچنین رنگ روغنی با توجه به خواص ضد خوردگی و ضد زنگی که دارا می باشد، جهت رنگ آمیزی چارچوب درب و پنجره، نرده، سطوح چوبی و نمای ساختمان از آن استفاده می نمایند. این رنگ شامل 3 نوع مختلف در بازار می باشد:

 1. رنگ روغنی براق
 2. رنگ روغنی نیمه براق
 3. رنگ روغنی مات

رنگ های روغنی براق از نظر بهداشت، بسیار مناسب تر می باشند. چرا که به طور کامل می توان آنها را شست و از این رو به راحتی تمیز می شوند. این رنگ ها قابلیت پوشش دهی بسیار بالایی را نیز دارا می باشند. کار کردن با رنگ روغنی مات به مراتب سخت تر از نوع براق آن می باشد. رنگ روغنی مات قادر است تا حدودی عیب و نقص های دیوار را بپوشاند. رنگ روغنی نیمه براق ترکیبی از نوع براق و نوع مات آن می باشد که با توجه به انتظاری که افراد از آن دارند، درصد هر کدام را می توانند تغییر دهند.

 

کاربرد ها، مزایا و معایب رنگ پلاستیک چیست؟

رنگ پلاستیکی دیوار یکی از انواع رنگ های پرکاربرد در نقاشی ساختمان می باشد، که از گذشته تا به امروز بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. رنگ های پلاستیکی از دسته رنگ هایی می باشند، که برای رنگ آمیزی سقف گزینه بسیار مناسبی هستند. این رنگ ها با توجه به قابلیت شست و شویی که دارا می باشند، از قیمت بسیار مناسبی نیز در بازار برخوردار هستند. همچنین می توان دیوار هایی که با این نوع رنگ، رنگ آمیزی شده را توسط یک پارچه نمدار به راحتی تمیز نمود. این نوع رنگ ها در کوتاه ترین زمان خشک می شوند و به همین دلیل سرعت کار را بالا می برند. رنگ های پلاستیک در انواع مات و براق تولید می شوند ولی درخشندگی رنگ های روغنی و اکریلیک را ندارند. رنگ های پلاستیکی در تنوع رنگی بیشماری در بازار موجود می باشند. از این رو افراد می توانند با توجه به سلیقه ی خود زیبا ترین رنگ آن را برای منزل خود انتخاب نمایند.

نقاشی ساختمان ارزان

رنگ اکریلیک چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

رنگ اکریلیک دیوار از جدیدترین رنگ های ساختمانی به شمار می رود. این رنگ با توجه به زیبایی منحصر به فردی که دارا می باشد، می تواند جلوه ی ویژه ای به نمای ساختمان و دکوراسیون منزل ببخشد. این رنگ هم همانند دو رنگ قبلی قابل شست و شو می باشد. رنگ های اکریلیک غیر سمی می باشند و با طبیعت سازگار هستند. بر خلاف رنگ های روغنی و پلاستیکی، از این نوع رنگ نمی توان در همه ی قسمت های ساختمان استفاده نمود. استفاده از رنگ های اکریلیک باید کاملا اصولی و توسط متخصص این رشته صورت گیرد تا در نهایت نتیجه ی قابل قبولی حاصل گردد. گروه ام پی دیزاین در زمینه ی نقاشی ساختمان فعالیت می کنند و افراد می توانند با خیالی آسوده رنگ آمیزی دیوار خود را به افراد متخصصی که در این گروه حضور دارند بسپارند.

برخی از رزومه کاری ام پی دیزاین:

 • شرکت هواپیمایی پارس ایر
 • ساختمان میکا ، پروژه انعکاس
 • پروژه اوریا اطلس
 • موزه خودروهای تاریخی ایران
 • برج رما رزیدنس

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید

09101478767 توحید بختیاری

 

مشاوره رایگان و سفارش بازسازی ساختمان:

09129379403 میثم محمدپور

 

نقاشی ساختمان ارزان

18 Dec 2021

نقاشی ساختمان ارزان

در این مطلب قصد داریم درباره ی نقاشی ساختمان ارزان و خدمات بی نظیر گروه ام پی دیزاین برای شما عزیزان صحبت کنیم تا کسانی که به این خدمات نیاز دارند بتوانند از بهترین آن برای نقاشی ساختمان ارزان بهره مند شوند.

نقاشی ساختمان

تمیزی محیط و انرژی بخشی آن به افراد، وابسته به یکی از مهم ترین عوامل مانند نقاشی ساختمان است. با استفاده از رنگ های زیبا و جنس لعاب با کیفیت آن ها فضا یک جان تازه می گیرد و روشنایی و یکدستی را به افراد هدیه می کند. رنگ ساختمان در برقراری تمرکز و آرامش افراد بسیار تاثیر گذار می باشد و به افراد حاضر در آن محیط روحیه می بخشد.

امروزه با بکارگیری انواع رنگ ها و طرح نقاشی آن ها محیط خانه و کار به بهترین شکل رنگ آمیزی می شود.

نقاشی ساختمان ام پی دیزاین

تاثیر رنگ بر ساختمان

رنگ آمیزی دیوار ها به طور حرفه ای و تمیز کار یک انسان معمولی نیست. رنگ آمیزی ساختمان توسط نقاش ساختمان با استفاده از تکنیک های رنگ آمیزی آن بهترین نتیجه را به شما ارائه خواهد کرد.

اما با خود می گویید چگونه رنگ مناسب و هماهنگ با محیط انتخاب کنم؟! گروه ام پی دیزاین در سایت خود مشاوره رایگان برای مشتریان عزیز قرار داده است تا با دریافت این مشاوره و شنیدن نظر کارشناسان بتوانند تصمیم درست و بهتری در انتخاب رنگ و اجرای پروژه خود بگیرند و از نقاشی ساختمان ارزان با کیفیت عالی بهره مند شوند.

 

پس از آن  یکی از راه های مناسب پیش رو استفاده از کاتالوگ رنگ ها برای انتخاب رنگ مناسب می باشد.

استفاده از رنگ های مناسب و روشن باعث بزرگتر دیده شدن فضا می شود و به شما در داشتن محیطی زیبا به همراه پرنور تر شدن نور پردازی محیط، کمک می کند.

استفاده از رنگ های مات باعث می شود نورپردازی خانه و محیط کار به زیباترین شکل ممکن جلوه کند و محیطی آرام و رمانتیک به افراد هدیه کند. اما هنگام استفاده از رنگ های براق باعث می شود نور محیط انعکاس داشته باشد و فضا پرنور و مهیج به نظر بیاید.

در هر صورت همه شما می دانید که رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان تغییرات چشمگیری در خانه، محل کار و ادارات به وجود می آورد و وضعیت ساختمان شما را متحول می کند.

 

انواع رنگ ساختمان

امروزه تنوع در رنگ های ساختمان و طرح های آنان بسیار است که نیاز است قبل از شروع این کار مختصرا با آن ها آشنایی پیدا کنید تا بتوانید از بین آن ها بهترین و مناسب ترین رنگ را انتخاب کنید.

انواع رنگ ها در بازار به نام های زیر موجود می باشند:

 • رنگ پلاستیک
 • رنگ روغنی
 • رنگ اکریلیک
 • رنگ نانو
 • رنگ مولتی کالر
 • رنگ بلکا

هر کدام از این رنگ ها مزایا و معایبی دارند که در ادامه مطلب با آن آشنا خواهیم شد

نقاشی ساختمان ارزان

 1. رنگ پلاستیک: رنگ پلاستیک به عنوان یکی از رنگ های قدیمی و پر استفاده شناخته می شود که از قدیم الایام تا به الان مورد استفاده افراد برای نقاشی ساختمان ارزان قرار می گیرد.

مزیت های رنگ پلاستیک شامل: پوشش دهی مناسب، قیمت ارزان، بدون بو، خشک شدن سریع و... می باشد.

از معایب این رنگ این است که ماندگاری کمتری دارد و سریع لکه دار و چرک می شود و نمی توان از آن روی سطوح چوبی و آهنی استفاده کرد. اما به عنوان یکی از رنگ های مناسب برای نقاشی ساختمان ارزان به حساب می آید.

 1. رنگ روغنی: این رنگ دارای مقاومت و ماندگاری بالایی می باشد که امروزه در بسیاری از نقاشی ساختمان ها استفاده می شود. رنگ روغن در سه نوع براق، مات و نیمه مات موجود می باشد.

از مزایای رنگ روغنی براق، قابل شست و شو بودن و روشنایی بخشیدن بیشتر به محیط می باشد که بسیار در بین افراد محبوب شده است.

رنگ های روغنی مات و نیمه مات، اشکالات و نواقص گچ کاری را خوب می پوشاند اما مانند رنگ روغن براق نمیتوان آن را شست و شو داد و یا لکه گیری کرد.

از معایب رنگ های روغنی این است که نقاش ساختمان باید برای یکدست شدن دیوار و پوشش دهی یکسان، چندین بار رنگ آمیزی دیوار را انجام دهد.

 

 1. رنگ نانو: همانطور که از نام این رنگ پیداست با استفاده از تکنولوژی نانو تمام عیب و نقص دیوار با رنگ نانو پوشانده می شود. افراد می توانند به راحتی آن ها را شست و شو دهند و نگران نباشند که سرما و گرما باعث آسیب زدن به آن می شود. تنها عیب رنگ نانو این است که استفاده از آن نیازمند هزینه زیادی نسبت به دیگر رنگ ها دارد.

اما مشتریان ام پی دیزاین نگران نباشند زیرا ام پی دیزاین تمام خدمات درخواستی شما را با بهترین کیفیت و نقاشی ساختمان ارزان انجام خواهد داد.

نقاشی ساختمان ارزان

مراحل رنگ آمیزی ساختمان

اولین مرحله برای شروع نقاشی ساختمان ارزان در گروه ام پی دیزاین پاکسازی محیط و دیوار ها می باشد. قبل از شروع باید دیوار ها را کاملا از هر گونه گرد و غباری پاک کرد تا محیطی تمیز برای نقاشی ساختمان آماده باشد.

مرحله دوم بتونه کاری دیوار ها می باشد. در این مرحله نقاش ساختمان ناهمواری ها و خراش های روی سطح دیوار را بتونه کاری می کند تا دیواری صاف و هموار برای رنگ آمیزی داشته باشد.

سپس نقاش رنگ پایه یا پرایمر را به عنوان رنگ زیرین و مقاوم سازی رنگ اصلی به دیوار می زند تا زمینه را برای رنگ آمیزی اصلی فراهم سازد.

در مرحله آخر نقاش ساختمان با استفاده از تجهیزات مخصوص خود و استفاده از قلم مو درجه یک و تکنیک های مخصوص خود شروع به رنگ آمیزی اصلی ساختمان می کند.

مجموعه ما پس از قبول پروژه شما یک نقاشی ساختمان ارزان و با کیفیت در کمترین زمان ممکن را به شما تحویل خواهد داد.

 

نقاشی ساختمان ارزان با گروه ام پی دیزاین

اما افراد برای رنگ آمیزی منزل با هزینه کم، به دنبال یک مرجع معتبر هستند تا هم نقاشی ساختمان ارزان و هم خدمات با کیفیت داشته باشند. مجموعه ام پی دیزاین با سابقه چندین ساله در نقاشی ساختمان، منازل و ادارات در خدمت شما عزیزان می باشد تا پروژه های نقاشی ساختمان ارزان شما را با بهترین خدمات و با کیفیت ترین آن ها به شما در سریعترین زمان ممکن ارائه دهد تا شما با خیالی آسوده در محیط زیبایتان اوقات خود را سپری کنید.

نقاشی ساختمان ارزان و با کیفیت به همراه گروه ام پی دیزاین

 

برخی از رزومه کاری ام پی دیزاین:

 • شرکت هواپیمایی پارس ایر
 • ساختمان میکا ، پروژه انعکاس
 • پروژه اوریا اطلس
 • موزه خودروهای تاریخی ایران
 • برج رما رزیدنس

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید

09101478767 توحید بختیاری

 

مشاوره رایگان و سفارش بازسازی ساختمان:

09129379403 میثم محمدپور

 

کناف پشت تلویزیون

18 Dec 2021

کناف کاری پشت تلویزیون

با استفاده از کناف کاری پشت تلویزیون طراحی منحصر به فرد و متنوع به منزل یا محل کار خود بیافزایید. بیشتر افراد علاقه دارند پشت تلویزیون خود را طراحی به روز کنند. برای جذاب دیده تر شدن فضای پذیرایی یا نشیمن، افراد با سلیقه های مختلف از کناف کاری پشت تلویزیون استفاده می کنند.

امروزه دکوراسیون داخلی پیشرفت قابل توجهی کرده، تلویزیون های قدیمی و میز تلویزیون های بزرگ جای خود را به ال سی دی ها و میز تلویزیون های کوچک داده اند..

برای اجرای کناف کاری پشت تلویزیون باید از نمونه کارهای مختلف ایده بگیرید و بعد بر اساس نیاز و سلیقه خودتان انتخاب مناسب کنید.

کناف کاری پشت تلویزیون

کناف کاری پشت تلویزیون چیست؟

کناف صفحه گچی با روکش کاغذی است که برای دیوار کاذب یا سقف کاذب استفاده می شود. کناف برند آلمانی در صنعت ساختمان سازی است که با سرعت و خلاقیت بالایی که دارد توانسته ایده های نوینی خلق کند.

بهترین گزینه برای این که فضای خالی پشت تلویزیون  خود را جذاب تر کنید استفاده از کناف کاری پشت تلویزیون است.

کناف بر اساس مواد استفاده شده به سه دسته عایق حرارت، عایق رطوبت و معمولی تقسیم می شود.

از کناف عایق حرارت و رطوبت در مکان هایی استفاده می شود که دمای محیط بیش از حد مجاز است مثل مکان های صنعتی و تجاری، سرویس بهداشتی، استخر و آشپزخانه. کناف معمولی نسبت به عایق رطوبت و حرارت  قیمت مناسب تری دارد و برای دیوار پشت تلویزیون بی نظیر است.

برای در معرض دید نبودن تجهیزات برقی سیم های برق و پریز استفاده از کناف کاری پشت تلویزیون توصیه می شود، همچنین با اضافه کردن نورهای مخفی، نورهای مهتابی، آفتابی و نورهای رنگی در پشت کناف جلوه کار را بیشتر می کنید.

 

نکات طلایی برای دکور پشت تلویزیون

شما محدودیتی در انتخاب کناف ندارید همه کناف ها بر روی دیوار شما اجرا میشوند، تلویزیون شما مرکز نشیمن خانه است پیشنهاد می شود از طرح های هندسی، منحنی و پر پیچ خم استفاده کنید تا طرح هایی که ساده هستند. از نظر هندسی کنافی مناسب است که به تلویزیون مرکزیت دهد.

از فضای ایجاد شده کناف کاری پشت تلویزیون استفاده مفیدی که می توانید بکنید ایجاد قفسه بندی است، داخل قفسه بندی ها دکوری های خاص و ظرف های آنتیک را به نمایش بگذارید. به یاد داشته باشید قفسه بندی ها را شلوغ نکنید، آنجا مخصوص وسایل اضافی منزلتان نیست.

اگر از کناف به عنوان دیوار کاذب استفاده کنید تمامی شلوغی سیم و اتصالات سیستم های پخش، پشت دیوار ایجاد شده پنهان می شود و محیط شما را شیک تر می کند.

 دیوارپوش های سنگی و چوبی برای طراحی دیوار پشت تلویزیون استفاده می شود. خاطر داشته باشید بافت طبیعی چوب و سنگ یک مکمل عالی برای سطح ساده دیوار گچی است که گرما و جذابیت بالایی به مکان شما می دهد.

دیوارپوش های چوبی و سنگی قیمت بالایی دارند، گزینه به صرفه تر برای شما استفاده از نوع مصنوعی آنها است.

کناف کاری پشت تلویزیون قابلیت نقاشی کردن را دارد، می توانید برای تغییر دکوراسیون روی آن کاغذ دیواری نصب کنید.

برای اینکه چشم های شما هنگام تلویزیون تماشا کردن خسته نشود پیشنهاد ما رنگ های مات و خنثی با طرح های کوچک و محو است.

 اجرای کناف پشت تلویزیون

کناف پشت تلویزیون گرد

پرطرفدارترین کناف پشت تلویزیون، کناف گرد است که بدون گوشه و منحنی است، اگر به سبک های مدرن علاقه دارید به سراغ طرح گرد بروید.

کناف کاری گرد پشت تلویزیون

 

اجرای کناف دیوار

در زمینه ساخت و ساز پرکاربردترین محصولی که با استقبال زیادی مواجه شده کناف دیوار است، کناف حدود 80 سال در صنعت های گوناگون استفاده شده است. اجرای کناف دیوار از شروع تا پایان جزئیات ریزی دارد و از متریال های مختلفی استفاده می شود پس تحت نظر متخصص باید انجام شود، تا نتیجه دلچسبی برای شما داشته باشد.

نکته کلیدی که در هنگام نصب کناف دیوار می توان گفت، قبل از اجرا کار دیوار محل مورد نظر از آلودگی، چربی و لک پاکسازی شود، حتما در ابتدا کار طرح کناف خود را انتخاب کنید و بعد دیوار مورد نظر دقیق اندازه گیری شود، در مرحله بعد ورقه های کناف را برش دهید، از فشار دادن زیاد به ورقه های کناف خودداری کنید.

گروه ام پی دیزاین از شرکت های فعال در زمینه نصب و اجرای کناف دیوار و رنگ آمیزی کناف است. این شرکت با در نظر گرفتن تمامی محیط شما و مطابق با خواست و سلیقه شما و جوانب زیبا سازی در کمترین زمان  و نازلترین قیمت به شما این خدمت را ارائه می دهد.

کناف پشت تلویزیون به دلیل این که از قبل ساخته شده است هیچ گونه آلودگی فیزیکی و صوتی برای شما ندارد و در زمان کوتاهی به مرحله تحویل می رسد.

 

رنگ آمیزی کناف

آخری مرحله بعد از نصب کناف، رنگ آمیزی کناف است که مهمترین قسمت کار است، این کار را حتما باید به افراد ماهر بسپارید و هیچ وقت فریب دستمزد پایین رنگ کار نشوید. بهتر است این ریسک بزرگ را نکنید و کار را به استادان نقاش بسپارید.

سعی کنید برای رنگ آمیزی کناف از رنگ های استاندارد و معتبر استفاده کنید و برای این که ماندگاری بالایی داشته باشد طبق دستور کارخانه از آن استفاده کنید.

رنگ آمیزی کناف

قبل از شروع رنگ آمیزی کناف سوراخ های هالوژن، برق کشی و سیم کشی ها باید انجام شود چون در زمان سوراخ کاری از دریل استفاده می شود و لرزش دریل باعث ترک خوردن کناف رنگ شده شود.

بتونه کاری و تورکشی کردن کناف از ضروریات این کار است. پس از بتونه کردن باید همه ی سطوح دیوار سمباده نیمه نرم شوند تا دیوار یکنواخت شود. سپس شروع به آستر زدن کناف می کنیم و تمام سطح را با آستر می پوشانیم، لکه گیری دو مرحله ای انجام می دهیم و در نهایت رنگ می کنیم.

 

سخن آخر

حالا زمان این است که بر اساس سلیقه و نیازتان بهترین کناف را در نشیمن منزلتان انتخاب کنید، یکی از راه های تزیین فضای خالی و بی روح پشت تلویزیون استفاده از کناف است،گروه ام پی در این زمینه به شما می تواند کمک کند.

برای این که بهترین انتخاب را داشته باشید از طراحان و معماران دکوراسیون گروه ام پی دیزاین مشاوره بگیرید تا محصولی مناسب انتخاب کنید و با بهترین کیفیت موجود در بازار و رنگ آمیزی جذاب و قیمتی مناسب در منزل شما اجرا کنند.

 

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید

09101478767 توحید بختیاری

 

مشاوره رایگان و سفارش بازسازی ساختمان:

09129379403 میثم محمدپور

 

برخی از رزومه کاری ام پی دیزاین:

 • شرکت هواپیمایی پارس ایر
 • ساختمان میکا ، پروژه انعکاس
 • پروژه اوریا اطلس
 • موزه خودروهای تاریخی ایران
 • برج رما رزیدنس

بتونه کاسماتیک

18 Dec 2021

اجرای بتونه کاسماتیک به صورت حرفه ای

توسط گروه ام پی دیزاین

 

بتونه کاسماتیک در حقیقت یک پودر دو جزئی می باشد که پایه آن را سیمان تشکیل می دهد. برای بتونه کاری سطوح مختلف موجود در داخل و خارج از ساختمان می توان از این پودر استفاده کرد. بتونه کاسماتیک همچنین برای ترمیم ترک ها، درزها، آسیب دیدگی ها و زیرسازی سطوح ذکر شده مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه با نحوه اجرای بتونه کاسماتیک بیشتر آشنا خواهیم شد.

اجرای بتونه کاسماتیک

بتونه کاسماتیک چیست؟

نوعی از بتونه که برای نمای ساختمان، ایجاد زیبایی و پر کردن فرج و خلل مورد استفاده قرار می گیرد بتونه کاسماتیک نامیده می شود. از ویژگی های مهم این پودر می توان به قابلیت چسبندگی فوق العاده آن به سطوح بتنی و مصالح معدنی اشاره کرد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که انقباض خشک شدن این پودر بسیار ناچیز است و اجرای بتونه کاسماتیک به راحتی روی سطوح عمودی و افقی امکان پذیر است.

این پودر سیمانی دارای انواع رزین و محتوای مواد افزودنی خاص همچون روان سازها و ضد انقباض ها می باشد. با ترکیب این پودر با آب خمیری به دست خواهد آمد. سطوحی که با استفاده از این پودر بتونه می شوند به دلیل وجود مقاومت کششی فوق العاده تحت هیچ شرایطی ترک نمی خورند. 

اجرای بتونه کاسماتیک

انواع بتونه کاسماتیک

انواع بتونه کاسماتیک که بر اساس نوع دانه بندی طبقه بندی می شوند شامل موارد زیر هستند:

 • دانه بندی درشت با مش 20، اجرای بتونه کاسماتیک دانه درشت تا 8 میلی متر به منظور پلاستر زیرسازی نما امکان پذیر می باشد.
 • بتونه کاسماتیک با دانه بندی متوسط و مس 45، اجرای بتونه کاسماتیک با دانه بندی متوسط نیز تا عمق 5 میلی متر و برای پلاستر زیرسازی نما امکان پذیر است.
 • بتونه کاسماتیک با دانه بندی ریز همراه با مش 200، اجرای بتونه کاسماتیک با دانه بندی ریز تا عمق 2 میلی متر و برای بتونه کاری نهایی امکان پذیر است. پس از اجرای این بتونه کاسماتیک سطح صاف و یکپارچه خواهید داشت.

ویژگی های بتونه کاسماتیک

از مهمترین ویژگی های این بتونه می توان به حالت پودری آن اشاره کرد. بتونه کاسماتیک بر پایه پودر پرکننده و معدنی، سیمان و مواد استحکام بخش تولید شده و همراه با چسب پلیمری مخصوص به عنوان بتونه سطوح بتنی و سیمانی مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی این محصول به صورت خشک انجام می گیرد و در انبار سرپوشیده و خشک می توان آن را به مدت یک سال نگهداری کرد. برای آماده سازی این محصول تنها کافی است آن را با مقداری آب ترکیب کنید.

 

این محصول با دانه بندی صفر تا دو میلی متر و در رنگ های سفید و خاکستری در بازار وجود دارد و میزان مصرف آن در یک متر مربع دارای ضخامت ترمیمی یک سانتی متر در 20 کیلوگرم است. از دیگر ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت مناسب آماده سازی پودر
 • عدم ایجاد حساسیت
 • قابلیت همرنگ شدن با لایه رنگ نهایی
 • ضد آب ساختن سطوح سیمانی
 • صافکاری سطوح بتنی قبل از رنگ زدن
 • مقاومت نسبتا خوب در برابر یخبندان و نمک های ذوب کننده
 • مقاومت نسبتا خوب در برابر بخارهای شیمیایی و دریایی
 • قابلیت انعطاف پذیری

کاربرد بتونه کاسماتیک

از مهمترین کاربردهای این پودر نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترمیم سطوح کرم خورده و تخریب شده بتنی
 • پر کردن فرج و خلل سطوح
 • زیرسازی سطوح برای اجرای آب بندی های سطحی
 • نماسازی بتن های اکسپوز به منظور حفظ ظاهر اصلی بتن
 • قبل از نصب موکت و پارکت باید موزاییک و سنگ بتونه کاری و صافکاری شود که در این شرایط نیز به بتونه کاسماتیک نیاز خواهید داشت.
 • به منظور زیرسازی رنگ های اپوکسی در انواع مختلف نیز این بتونه کاربرد دارد.
 • به منظور پر نمودن درز موجود بین دیوارهای پیش ساخته از جنس بتن نیز می توان از این ماده استفاده کرد.
 • بتونه کاری سطوح بتنی قبل از رنگ آمیزی سازه های بتنی موجود در پالایشگاه ها
 • پتروشیمی ها
 • صنایع آب و فاضلاب
 • نمای ساختمان های عمومی و تعمیر آثار هنری
 • بتونه کاری ترک های داخل استخر شنا قبل از رنگ آمیزی

مراحل اجرای بتونه کاسماتیک

مزایای بتونه کاسماتیک

در صورت استفاده از این ماده می توان از مزایای بسیار زیادی برخوردار شد که از مهمترین این مزایا می توان به قدرت چسبندگی عالی آن به سطوح بدون نیاز به مواد کمکی، ترکیب آسان با آب و تولید خمیر صاف و همگن، مقاومت نسبتا بالای کششی و جمع نشدن و ترک نخوردن، مقاومت نسبتا بالا در برابر یخبندان، ذوب شدن و عوامل خورنده شیمیایی، خواص سمباده پذیری برای صاف کردن قبل از رنگ آمیزی اشاره کرد.

نحوه اجرای بتونه کاسماتیک

قبل از اجرای بتونه کاسماتیک سطح مورد نظر باید کاملا تمیز شود و هرگونه آلودگی از روی آن ها پاک شود. از این رو در مرحله نخست برای آماده سازی سطح باید سطوح بتنی و سیمانی از انواع آلودگی های محیط همچون ضایعات سیمانی و چربی ها با استفاده از وسایل مکانیکی به طور کامل پاک شوند. قبل از اجرای بتونه کاسماتیک همچنین باید مواضع تخریب شده بتن و ناترازی ها به طور کامل اصلاح شوند.

این محصول برای استفاده روی سطوح خشک تولید شده است و برای اجرای بتونه کاسماتیک به دمای مناسب بین 10 تا 35 درجه سانتی گراد نیاز خواهید داشت. در شرایط آب و هوای گرم و خشک برای چسبندگی بهتر سطح را قبل از اجرا باید مرطوب کنید.

در این مرحله چسب های SA12 یاSA46   باید با نسبت های 30 تا 50% با آب ترکیب شوند. محلول به دست آمده به عنوان پرایمر با استفاده از قلمو روی سطوح بتنی اجرا می شود. حال این ماده را با نسبت های انتخابی به محلول های ذکر شده اضافه کنید تا خمیر بتونه مورد نظر به دست آید. این نکته را به خاطر داشته باشید که میزان بتونه کاسماتیک مورد نیاز به میزان تخلخل بتن بستگی دارد.

مراحل اجرای بتونه کاسماتیک

برای همرنگ سازی این ماده می توان از رنگ های سفید و طوسی آن به صورت ترکیبی استفاده نمایید. در هر مرحله ضخامت مجاز بین 2 تا 5 میلی متر است و برای افزایش ضخامت بتونه کاری باید در چندین مرحله و فواصل زمانی 1 تا 2 ساعت انجام شود. این کار در مراحل مختلف تا ضخامت 5 سانتی متر روی سطوح قابل اجراست.

برای خشک شدن اولیه به حدود 4 تا 6 ساعت پس از اجرای بتونه کاسماتیک زمان نیاز خواهید داشت و برای خشک شدن کامل نیز یک هفته زمان لازم است. از عوامل موثر بر زمان های ذکر شده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دمای محیط
 • میزان رطوبت محیط
 • ضخامت و تعداد لایه های اجرا شده محصول

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید

09101478767 توحید بختیاری

 

مشاوره رایگان و سفارش بازسازی ساختمان:

09129379403 میثم محمدپور

 

برخی از رزومه کاری ام پی دیزاین:

 • شرکت هواپیمایی پارس ایر
 • ساختمان میکا ، پروژه انعکاس
 • پروژه اوریا اطلس
 • موزه خودروهای تاریخی ایران
 • برج رما رزیدنس

بازسازی ساختمان و آشپزخانه

5 Dec 2021

بازسازی ساختمان و آشپزخانه

 

 

http://www.persianpainter.ir

هر سوالی داری، ما بصورت شبانه روزی در خدمتیم.

 

09129379403 میثم محمدپور

09101478767 توحید بختیاری

 

اجرای بتن آبگریز

2 Dec 2021

اجرای بتن آبگریز راهی برای جلوگیری از نفوذ آب

بتن آبگریز، بتنی است که با رعایت استاندارد های رعایت شده در تعریف بتن ضد آب، اقدام به دفع آب می کند. بتن های معمولی کاملا آب دوست هستند و به خاطر ترک های ریز درون شبکه ای آب را جذب می کنند. بنابراین برای جلوگیری از نفوذ آب به سازه های بتنی عملیاتی به نام اجرای بتن آبگریز مطرح می شود.

بتن آبگریز

شرکت‌های تجاری از روش‌های مختلفی برای اصلاح یک مخلوط بتن معمولی به منظور دستیابی به بتن آبگریز استفاده می‌کنند، که همه آنها به نوعی شامل پر کردن مخلوط بتن متخلخل هستند. باید توجه داشت که اجرای بتن آبگریز روی سطوح به طور کلی باعث افزایش عمر سطح می گردد. در ادامه به طور خلاصه به بیان انواع روش های دستیابی به این نوع بتن خواهیم پرداخت

 

 • بتن اصلاح شده با پلیمر: استفاده از این نوع بتن در سال های 1950 تا 1960 میلادی رواج یافت. در این روش مواد پلیمری از قبیل لاتکس یا رزین با ساختار بتن معمولی ترکیب شده و با پر کردن شکاف های ساختاری آن تا حد زیادی مانع نفوذ آب به بتن خواهند شد. از طرفی پلیمرها از درجه چسبندگی خوبی برخوردارند و در مقابل مواد شیمیایی و خوردگی مقاوم هستند.
 • بتن اصلاح شده با کریستال: این نوع بتن با ایجاد ساختارهای کریستالی هنگام فرآیند پخت بتن باعث پر شدن حفره های موجود در ساختار بتن می گردد. در واقع هنگامی که مواد شیمیایی کریستالی از طریق یک ماده افزودنی یا پوشش به مخلوط بتن اضافه می شوند، در حضور آب با محصولات جانبی واکنش می دهند. سپس این واکنش یک ساختار کریستالی نامحلول را تشکیل می دهد که منافذ را مسدود می کند. امروزه این نوع بتن آبگریز نسبت به انواع اصلاح شده پلیمری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیت های بتن آبگریز در ساختار ساختمان ها و سازه ها

اجرای بتن آبگریز مزیت های فراوانی دارد. یکی از مهم ترین مزایای این نوع بتن این است که با جلوگیری از نفوذ آب و سایر حلال ها باعث دوام بیشتر سازه ها خواهد شد. شما با استفاده از بتن آبگریز می توانید طول عمر یک سازه را افزایش دهید. 

یکی دیگر از مزیت های بتن های اصلاح شده مقاومت مشابه آن با نوع معمولی است. یعنی با تغییر ساختار بتن مقاومت آن کاهش نمی یابد. به علاوه خاصیت چسبندگی بتن اصلاح شده بیشتر از نوع معمولی آن است و در مدت زمان کوتاهی (تقریبا 3 دقیقه) ایجاد چسبندگی می کند.

از دیگر مزایای اجرای بتن آبگریز می توان به تثبیت زود هنگام آن اشاره کرد که باعث می شود عملیاتی از قبیل رنگ آمیزی بتن با سرعت بیشتری انجام شود.

پس به طور خلاصه میتوان گفت که اجرای بتن آبگریز علاوه بر بالا بردن طول عمر سازه ها و کاهش دادن نیاز آنها به تعمیرات اساسی، از لحاظ کیفیت نوع بتن حاصل شده و تزئینات بعد از آن مانند رنگ آمیزی نیز به صرفه تر می باشند

بتن آب گریز

پوشش آبگریز بتن و کاربردهای آن:

پوشش آبگریز بتن مایعی بی رنگ و محصولی شیمیایی است و به عنوان پوشش روی اجزای بتنی به کار برده می شود تا مانع نفوذ آب به درون آن ها شود. این پوشش غیر قابل اشتعال است و به راحتی روی سطوح اجرا می شود و باعث کاهش نفوذ آب و محافظت از سطوح در مقابل یخ زدگی می شود. در واقع عمر سطوح را افزایش می دهد. از مزایای پوشش آبگریز بتن می توان به دیر کثیف شدن و همچنین پاکسازی آسان آن اشاره کرد. این پوشش ها ضد نور، ضد نوشتار، ضد گرد و غبار و ضد لکه نیز هستند و معمولا از نانو ساختارها تشکیل شده اند. 

فناوری نانو در این زمینه رنگ هایی را نیز عرضه کرده است که خاصیت آبگریزی دارند و در عین تزیین سطوح می توانند از نفوذ آب و سایر حلال ها به آن جلوگیری نمایند. از طرفی رنگ های نانو قابلیت نفوذ بیشتری دارند و ضریب سازگاری آنها با محیط زیست نیز بیشتر است و به آن آسیب نمی رسانند.

بتن نانو نیز یکی دیگر از محصولات نانو فناوری است که مقاومت بتن را افزایش داده و همچنین باعث افزایش ماندگاری بتن می شوند. بتن های نانو خاصیت های فراوانی مثل خود ترمیم شوندگی و خود تمیز شوندگی دارند. این محصولات همچنین در عین افزایش دوام و کیفیت سازه باعث کاهش وزن و سنگینی آن می شوند و به سبکتر شدن سازه ها کمک می کنند. بتن نانو با ویژگی هایی که دارد می تواند در عملیات اجرای بتن آبگریز مورد استفاده قرار گیرد

اجرای بتن آبگریز

اهمیت آبگریز کردن سطوح:

امروزه و در معماری مدرن، آبگریز کردن سطوح و سازه ها از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. نفوذ آب و رطوبت در سطوح باعث کپک زدن، ایجاد قارچ و... خواهد شد، با اجرای بتن آبگریز می توان تا حد زیادی از بروز قارچ و کپک ممانعت به عمل آورد. 

به علاوه همانطور که میدانید، اجزای آهنی یا فولادی ساختمان ها ممکن است در مجاورت رطوبت دچار خوردگی یا زنگ زدگی شود. با اجرای بتن آبگریز می توان از پوسیدگی اجزای فلزی ساختمان ها جلوگیری نمود. این پوشش ها هم چنین خاصیت ضد لکه و ضد یخ دارند که باعث صرفه جویی در هزینه های تعمیرات و یا پاکسازی سطوح در دراز مدت خواهد شد.

 

نکاتی که برای اجرای بتن آبگریز باید در نظر گرفت:

اجرای بتن آبگریز کاری حساس است و نیاز به ظرافت بالایی دارد تا نتیجه مورد نظر به طور کامل حاصل گردد. برای داشتن یک پوشش آبگریز بتن مناسب باید تیمی حرفه ای و متخصص با به روز ترین تجهیزات را انتخاب کرد تا از نتیجه کار، رضایت کامل به دست آید. تیم تخصصی پی ام دیزاین گروهی با آگاهی و تخصص بالا در زمینه دکوراسیون و طراحی است که به وسیله تجهیزات مدرن و با کیفیت تمام تلاش خود را برای  اجرای بتن آبگریز روی سازه های شما به کار می گیرد. علاوه بر پوشش های آبگریز، متخصصان دکوراسیون ما در زمینه های متفاوتی اعم از رنگ آمیزی، کاغذ دیواری، نقاشی ساختمان و سطوح و... نیز کارهای با کیفیتی ارائه می دهد که شما مخاطب گرامی می توانید از تجربیات آنها استفاده نمایید. 

اجرای بتن آبگریز

از دیگر توانایی های تیم تخصصی پی ام دکوراسیون، اجرای کاسماتیک و ترمیم بتن می باشد. در واقع بتنه کاسماتیک پوششی ترمیم کننده است که در دو رنگ سفید و خاکستری برای سطوحی که دارای نقص یا خوردگی شده اند، مورد استفاده قرار می گیرد. تیم تخصصی ما با به کارگیری با کیفیت ترین پودرهای کاسماتیک موجود در بازار و در نهایت ظرفیت و دقت، وظیفه ی ترمیم نقص های سازه های شما را با نازلترین قیمت برعهده می گیرد.

هم چنین گروه پی ام دیزاین علاوه بر تضمین انجام کار با کیفیت به شما مخاطب گرامی اطمینان می دهد که تمام کار مطابق سلیقه شما و در نهایت دقت و ظرافت انجام گردد. همچنین تلاش کرده ایم تا بهترین امکانات را با به صرفه ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم. برای آگاهی بیشتر از سابقه ی گروه ما و مشاهده امکانات و کارهای انجام شده، می توانید به آدرس اینترنتی  http://www.persianpainter.ir  مراجعه نمایید.

 

برخی از رزومه کاری ام پی دیزاین:

 • شرکت هواپیمایی پارس ایر
 • ساختمان میکا ، پروژه انعکاس
 • پروژه اوریا اطلس
 • موزه خودروهای تاریخی ایران
 • برج رما رزیدنس

 

هر سوالی داری، ما بصورت شبانه روزی در خدمتیم

میثم محمدپور 09129379403

09101478767 توحید بختیاری

 

بازسازی و نقاشی ساختمان پردیس

30 Nov 2021

خدمات نقاشی و بازسازی ساختمان پردیس

نقاشی و بازسازی ساختمان پردیس یکی از خدماتی است که گروه ام پی دیزاین به شما ارائه می دهد. بازسازی شامل بخش های گسترده‌ای از جمله نقاشی، سنگ کاری، ایجاد قفسه و ... می باشد؛ که زمان و هزینه با توجه به میزان تغییرات متفاوت است. حتما لازم نیست تغییرات بزرگی در ساختمان تان ایجاد کنید. می توانید تغییر کوچکی همچون رنگ کردن بخشی از دیوار، ایجاد کنید. تغییر هرچند کوچک و ساده می تواند در زیبایی و جلوه‌ی ساختمان شما نقش بسزایی داشته باشد

بازسازی و نقاشی ساختمان پردیس

 مطمئنا نقاشی و بازسازی ساختمان پردیس با توجه به افزایش قیمت مسکن می تواند بسیار کارگشا باشد. شما می توانید با یک بازسازی کوچک و هزینه‎ی نه چندان زیاد تغییرات قابل توجهی در ساختمان خود ایجاد کنید. در واقع با این کار ارزش ساختمان خود را بالا می برید. این نکته را در نظر داشته باشید که بازسازی ساختمان پردیس فقط مختص ساختمان‌های قدیمی نیست؛ بلکه ساختمان‌های نوساز را نیز می توان بازسازی کرد و مطابق با سلیقه‌ی خود تغییر داد.

برای نقاشی و بازسازی ساختمان پردیس، گروه ام پی دیزاین نیروی کار حرفه‌ای و متخصص دارد. اعضای این تیم با جدیدترین و با کیفیت ترین متریال‌های روز دنیا آشنا هستند. بعد از اجرای یک متریال، ممکن است آن را سالها در ساختمان تان ببینید و فرصت تغییر آن پیش نیاید. پس انتخاب و خرید متریال بسیار مهم است. شما می توانید قبل از شروع کار با نیروهای گروه مشورت کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. در ضمن از آنجایی که  نیروهای ام پی دیزاین تجربه‌ی بالایی دارند، می توانند هزینه و زمان بازسازی را برآورد کنند.

نقاشی ساختمان ام پی دیزاین

 

طراحی حرفه‌ای

یکی از نکات قابل توجه در بازسازی ساختمان پردیس طراحی است. بخش های مختلف ساختمان از جمله نشیمن، اتاق کودک، دفتر کار، حمام، سرویس بهداشتی و... با توجه به اهمیت بالایی که دارند باید به خوبی طراحی شوند. به طور مثال با توجه به روحیه‌ی لطیف کودکان، باید چیدمان و طراحی اتاق‌شان به بهترین شکل ممکن باشد. اتاق باید به گونه‌ای طراحی شود که کودک در آن احساس آرامش و امنیت کند. حمام و یا سرویس بهداشتی نیز با توجه به سلیقه‌ی مشتری دیزاین می شود. سبک‌ مدرن از جمله سبک های محبوب است. حمام‌ها‌ی مدرن، ساده هستند. اشکال هندسی منظم، خطوط صاف و رنگهای خنثی از اجزای اصلی این حمام‌ها به شمار می آیند.

هنگام بازسازی ساختمان پردیس حتی راه پله‌های خارجی و یا داخلی بنای شما با تزئینات شیک، زیبا میشود. نوع وسایل و چیدمان هم از مسائل حائز اهمیت است. در طراحی به سبک نیز باید توجه کرد. اگر سبک دکوراسیون اتاق نشیمن، پذیرایی و آشپزخانه مدرن باشد؛ بهتر است اتاق خواب نیز به سبک مدرن باشد

 

 نقاشی ساختمان پردیس

گروه ام پی دیزاین علاوه بر بازسازی ساختمان پردیس خدمات نقاشی نیز ارائه می دهد. همچنین این خدمات به شهرهای حومه پردیس ارائه می شوند. می توانید برای نقاشی ساختمان در جاجرود و بومهن و حومه درخواست دهید. رنگ، نقش زیادی در دکوراسیون ساختمان شما دارد. شما باید توجه بسیاری به این مسئله داشته باشید و به سادگی از آن نگذرید. رنگ می تواند عیوب جزئی روی دیوار شما را از بین ببرد. نیروهای این گروه با خلاقیت بالایی که دارند از بهترین و مناسب ترین ترکیب‌های رنگی برای ساختمان شما استفاده می کنند. رنگهایی که دیوارهای شما را جذاب تر کرده و محیطی دلنشین و آرام برایتان فراهم می کند. در مواردی نیز رنگ با توجه به مبلمان و اثاثیه انتخاب می شود.  

 

به هنگام نقاشی و بازسازی ساختمان پردیس معماران و طراحان ام پی دیزاین به نور، فضا، فرم و رنگ توجه دارند. از بین تمامی این موارد، رنگ مهم ترین است. با توجه به فضا و هدف شما رنگها انتخاب می شوند. انتخاب درست و حساب شده‌ی رنگ تاثیر زیادی بر کیفیت فضا دارد. با بکارگیری رنگ مناسب می توان فضای کوچک را تعدیل کرد و آن را بزرگ جلوه داد. همینطور می توان فضاها را از یکدیگر تفکیک کرد

 

بکارگیری رنگ‌ و ابزار با کیفیت

نه تنها زیبایی بلکه کیفیت و ماندگاری نیز مهم است. از رنگهایی با کیفیت فوق العاده در نقاشی ساختمان پردیس استفاده می شود. از انواع رنگها می توان به رنگهای اکریلیک، پلاستیکی، روغنی، پتینه و... اشاره نمود. یکی از بهترین رنگها، رنگ اکریلیک است؛ یک رنگ بر پایه آب و سازگار با محیط زیست. این رنگ روی سطوحی از جمله گچ، سیمان، بتن و آجر اجرا می شود. هم چنین از آن میتوان برای نمای خارجی ساختمان استفاده کرد. رنگ اکریلیک در سه نوع مات، براق و نیمه براق تولید می شود. این رنگ امتیازات بسیاری دارد. سریع خشک می شود و به خوبی سطح را می پوشاند. به دلیل حلال بودن در آب بوی نامطبوعی ندارد و در برابر رطوبت مقاوم است.

همچنین برای نقاشی و بازسازی ساختمان پردیس از رنگ پلاستیکی نیز استفاده می شود. رنگ پلاستیکی در دو نوع تمام و نیم پلاستیک تولید می‌شود. این رنگ به راحتی قابل اجراست و در مدت کمی خشک می شود.

اجرای بتن آبگریز

 

در نقاشی ساختمان پردیس با کیفیت ترین ابزارها به کار می روند. در اجرای رنگهای اکریلیک و پلاستیک از غلطک های طرح دار استفاده می شود. با استفاده از این غلطک ها طرح هایی همچون کاغذ دیواری را می توان ایجاد کرد. با استفاده از غلطک سرعت کار بالا می رود. همچنین برای رنگ آمیزی سطوح ظریف و کوچک مثل قرنیزها و پنجره ها از قلم مو استفاده می‌شود

 

رعایت تمامی اصول  

تمامی نکات فنی در نقاشی ساختمان در جاجرود و بومهن و حومه رعایت می شود. هرگونه نشتی بر روی دیوار به طور کامل پاک می شود. تمامی صفحات کلید برق را با نوار و کف را با لفاف های پلاستیکی، به منظور جلوگیری از سرایت رنگ، می پوشانند. در مواردی که سطحی یکدست وجود ندارد از بتونه استفاده می شود. از انواع بتونه میتوان به بتونه‌ی چوب، سرچوب و خود رنگ اشاره کرد. به دلیل رعایت این موارد، در پایان کار شما هیچ مشکلی نخواهید داشت.

گروه ام پی دیزاین هنگام نقاشی و بازسازی ساختمان پردیس برنامه ریزی مناسبی دارند؛ در نتیجه وقت شما تلف نخواهد شد. توجه داشته باشید به هیچ وجه هزینه‌‌ی اضافه از شما گرفته نمی شود. خلاصه به کیفیت کارشان شک نکنید

 

هر سوالی داری، ما بصورت شبانه روزی در خدمتیم.

09101478767 توحید بختیاری

میثم محمدپور 09129379403
 

آدرس دفتر مرکزی: فلکه سوم تهرانپارس، انتهای خیابان 196 شرقی ، نبش 45 متری شریعتی ، پلاک 220 ، طبقه 3

 

کاسماتیک و اجرای ترمیم بتن و نانو بتن گروه ام پی MP

30 Nov 2021

بتونه کاری بتن

قیمت پودر کاسماتیک
طرز تهیه بتونه کاسماتیک
پودر بتونه کاسماتیک
بتونه سیمان سفید

فروش کاسماتیک در تهران
پودر کاسماتیک تهران
بتونه آرایشی

قیمت بتونه کاسماتیک، پودر کاسماتیک، بتونه کاسماتیک چیست، ترکیبات کاسماتیک، اجرای کاسماتیک

 

 

ابزار نقاشی ساختمان و پتینه جی اس بی GSB

15 Aug 2021

یراق تبدیل غلطک طرح برجسته به غلطک طرح دار | جی اس بی

سمباده گیر آرتین

دسته غلطک نقاشی جی اس بی GSB

سینی رنگ جی اس بی | GSB

 

پتینه کار خانم

1 Aug 2021

نقاش ساختمان و پتینه کار خانم

امروزه افراد زیادی از جمله خانم ها نیز به نقاشی ساختمان روی آورده اند. در این میان یک پتینه کار خانم حرفه ای می تواند با هنر خود بر زیبایی و ایجاد دکوراسیون جدید در اماکن مختلف تاثیرگذار باشد. یک نقاش ساختمان خانم با استفاده از رنگ های مختلف و طرح های متفاوت، هنر پتینه کاری را بر روی سقف ها و دیوارهای ساختمان ها جاودانه می کند

پتینه کار خانم

هنر پتینه در تمام قسمت های یک ساختمان اعم از قسمت های مختلف دیوارها و سقف ها استفاده می شود. در این میان استفاده از آن در سقف ها کمی کار مشکل تری می باشد و باید توسط نقاشان ماهری صورت گیرد

اگر سری به مراکز فروش، ساختمان های تجاری و یا فروشگاه های لوکس بزنید حتما ردپایی از این هنر را بر روی دیوارها و سقف های آنها مشاهده خواهید کرد. یک پتینه کار خانم باید این موضوع را در نظر بگیرد که در صورت ایجاد نورپردازی درست بر روی این کارهای هنری می تواند جذابیت آنها را بیشتر کند

با ورود خانم ها به بحث نقاشی ساختمان به خصوص نقاشی سقفی و نقاشی دکوراتیو، کارهای زیبایی با توجه به سلایق متفاوت و ظرافت های آنها در ساختمان ها دیده می شود. خانم های مجرب و حرفه ای توانسته اند کارهای زیبایی با شکل های برجسته و طرح ها و رنگ های مختلف را در ساختمان های تجاری، هتل ها و دیگر اماکن ایجاد کنند

در این میان باید ذکر کرد که یک نقاش ساختمان خانم از حوصله بیشتری نیز برخوردار است و می تواند کارها را در زمان کمتر و با کیفیت بهتری تحویل دهد

چگونگی انجام نقاشی سقفی با استفاده از هنر یک پتینه کار خانم

پتینه کاری هنری کهن است که یک پتینه کار خانم و یا آقا سعی می کند با استفاده از ابزار و رنگ های مختلف، بافت هایی برجسته را روی دیوارها و سقف های گچی، چوبی، شیشه ای و ... ایجاد کند، به طوری که ظاهر آنها بسیار کهن و فرسوده، اما زیبا به نظر برسد

بسیاری از افراد در کنار مدرن بودن این هنر، از آن به منظور تاریخی کردن فضای منزل و محیط کاری خود استفاده می کنند

یک پتینه کار خانم در بسیاری از کارهای خود نسبت به اجرای طرح پتینه روی دیوار با رنگ های برجسته، استوکو و میکروسمنت اقدام می کند و سعی دارد که انواع شکاف ها و بافت های آسیب دیده دیوارها و سقف ها را با استفاده از این رنگ ها و هنر خود از بین ببرند

پتینه کاری توسط رنگ های مختلف و با استفاده از ورق های متفاوتی مانند نقره، طلا و مس نیز انجام می شود. در این میان پتینه با ورق طلا از قیمت بسیار بالاتری برخوردار می باشد و پتینه کارهای خانم باید دقت بیشتری در ایجاد آن به خرج بدهند

استفاده از ورق طلا در این هنر سبب درخشندگی و جذابیت دیوار ها و سقف ها می شود و ماندگاری این اثر هنری را نیز بیشتر می کند

اجرای طرح سنگ ماربل

سنگ ماربل نوعی سنگ است که به جای اینکه از مقدار زیادی پودر سنگ ساخته شده باشد، از مقدار زیادی پی وی سی برخوردار است. نقاشان از این نوع سنگ ها بیشتر برای ایجاد دکوراسیون زیبا در گوشه های دیوارها، ستون های میان خانه ها، دیوارهای پشت تلویزیون و ... استفاده می کنند

افراد عموما بعد از استفاده از این سنگ ها آنها را با روکش هایی از رنگ ها و طرح های مختلف می پوشانند

بسیاری از افراد به دلیل مزایای زیادی که این نوع سنگ ها دارند از آنها به جای کاغذ دیواری نیز استفاده می کنند. زیرا این سنگ ها در مقابل آب، تغییرات جوی، نور خورشید، حرارت، مواد شوینده، فشار، ضربه و ... مقاوم می باشند

معرفی گروه نقاشی ساختمان پرشین پینتر و خدمات آنها

جمعی از هنرمندان خانم با سال ها تجربه سعی کرده اند، گروهی به نام ساختمان پرشین پینتر را تشکیل دهند و کارهای هنری خود را بر روی دیوار ها و سقف های ساختمان ها و اماکن مختلف بر جای بگذارند

پتینه کار خانم

مهم ترین تجربه و تخصص این گروه هنر پتینه کاری و نقاشی سقفی می باشد، این هنرمندان سعی کرده اند این هنر را با ورق های متفاوت و با ظرافت کامل بر روی دیوار ها و سقف ها پیاده کنند تا اثر آنها توجه بسیاری از افراد معمولی و خاص را به خود جذب کند

با توجه به اینکه سبک های مختلف نقاشی ساختمان شامل طرح های سه بعدی، راه راه، اتاق کودک، راهروها و ... می باشد، این گروه توانایی انجام آنها را نیز دارد و با توجه به خانم بودن و استفاده از تخیلات خود، می توانند خلاقیت های بیشتری را به خرج بدهند

اعضای پتینه کار خانم و نقاشی سقفی حاضر در این گروه با استفاده از رنگ های برجسته، استوکو و میکروسمنت می توانند به خوبی به رنگ آمیزی دیوار ها و سقف ها با هر ارتفاع و اندازه ای بپردازند

به طور کلی از خدمات خانم های گروه ساختمان پرشین پینتر می توان به پتینه کاری دیوار و سقف، نقاشی دیواری و سقفی در انواع سبک ها، پتینه با ورق طلا، اجرای طرح سنگ ماربل، اجرای طرح پتینه روی دیوار با رنگ های برجسته، استوکو و میکروسمنت و .... اشاره کرد

نحوه قیمت گذاری خدمات گروه نقاشی ساختمان پرشین پینتر

این خانم ها با وجود تجربه کاری فراوان در نقاشی دیواری و سقفی ساختمان و ایجاد آثار هنری جذاب، سعی کرده اند با نازل ترین قیمت ها کار مردم را به پیش ببرند

به همین دلیل خیلی از افراد از هنر آنها استقبال می کنند و ساختمانی که دارای فضای داخلی زیبایی می باشد را با کمترین قیمت تحویل می گیرند

نحوه قیمت گذاری اعضای پتینه کار خانم برای ارائه کارهای هنری خود به اینگونه است که، دستمزد هر متر از رنگ آمیزی میکروسمنت، برجسته و استوکو از یک میلیون و پانصد هزار تومان شروع می شود

در این میان نقاشی دیواری و سقفی از پر استفاده ترین مطالبات مردمی برای تزئین کردن فضای داخلی ساختمان ها می باشد. این گروه قیمت هر متر از این نوع نقاشی ها را یک میلیون و پانصد هزار تومان تعیین کرده است

همچنین قیمت پتینه کاری دیوار و سقفی که توسط این گروه تعیین شده است از متری نهصد هزار تومان شروع می شود

پتینه کار خانم

کلام آخر

نقاشی ساختمان و سبک های مختلف آن از کارهای سخت دکوراسیون فضای داخل منزل می باشد که خانم هایی که انجام ان را بر عهده دارند دارای روحیه ای قوی می باشند

هر سوالی داری، ما بصورت شبانه روزی در خدمتیم

 

09101478767 توحید بختیاری

میثم محمدپور 09129379403
 

.

تبلیغات نقاشی ساختمان در سراسر ایران

21 Jul 2021

سلام دوستم

دنبال کسی هستی که برای نقاشی ساختمان و خدماتی که  داری، تبلیغات درستی برات داشته باشه؟

ما گروه طراحی سایت، مدیریت اینستاگرام، فیلمسازی، عکاسی و ... هستیم و بهترین تیمی هستیم که می تونیم کنارت باشیم.

ما سایت، متن، عکس، فیلم، اینستاگرام، رسانه ، بازاریابی ، آگهی، شعار و هر آنچه که برای تبلیغات ات نیاز داشته باشی رو بصورت خیلی خیلی حرفه ای و تخصصی انجام می دیم و شناخت دقیق و درستی از بازار داریم.

 

بعضی از نمونه کارهای ما در نقاشی ساختمان:

نقاشی ساختمان خانی، محمدی، پورحسن، حسین پور، علیپور، باران، ذبیحی، رویال، تک، فردی، پتینه فرجی، بابایی، رحیمی، مرادی، علیزاده، لطفی، طهماسبی، آلما، لوکس، پایتخت، نمونه، حسینی، حسین زاده، علی، سبلان، آدا، دکوطراح، دکوروز، قلی زاده، الماس، کاظمی، طالبی، الماس، غرب تهران، رنگارنگ، مدرن، آذین، رضازاده،

اینها فقط بخشی از نمونه کارهای نقاشی ساختمان و صنعت دکوراسیون ماست.

 

برای مشاوره در هر ساعت از شبانه روز می تونی بصورت شبانه روزی به من زنگ بزنی و یا واتساپ و ... در تماس باشی.

 

 

wallcovering center in tehran

17 Jul 2021

تزئینات ساختمان نقاشان

پخش و فروش کاغذ دیواری ارزان، کفپوش لمینت، دیوار پوش

فروش کاغذدیواری ارزان قیمت مناسب وقابل شستشو

اجرا و نصب انواع کاغذ دیواری، کف پوش، لمينت، پاركت، سنگ آنتيک و...

بازسازی، تغییر و تعمیرات ساختمان های قدیمی و جدید، لوله کشی، گچ کاری، نصب کاغذ دیواری و اجرای کناف

طراحی دکوراسیون داخلی منزل و شرکت مطابق با سلیقه مشتری

 

 

 : شماره تماس

 

 

نقاشی ساختمان آنلاین | خدمات نقاشی ساختمان ساده و مدرن در تهران

23 Jun 2021

برای نقاشی ساختمان آنلاین و خدمات نقاشی ساختمان ساده و مدرن در تهران می تونید به واتساپ بنده پیغام بدید و راحت و دقیق صحبت کنیم.

برای نقاشی ساختمان آنلاین پیغام در واتساپ روی این قسمت بزنید.

09121943801

امیر علیپور

می تونستیم اینجا فرم آنلاین بگذاریم ، اما واتساپ خیلی خیلی راحت با من صحبت کن و سریع و شبانه روزی نتیجه بگیر.

 

 

تزئینات و نقاشی ساختمانی ام پی دیزاین در تهران

29 Apr 2021

تزئیناتی و نقاشی ساختمانی ام پی دیزاین
اجرای انواع رنگ : روغنی قابل شستشو ، اکرولیک بدون بو و قابل شستشو ، رنگ پلاستیک ، بتونه روغنی ، درزگیری و ماستیک کناف ، مولتی کالر، کیلر ، سیلر ، رزین و طرح چوب ، کینتکس، ورق طلا، رنگ نما ، رنگ های کامپیوتری کد دار، رنگ آمیزی و پتینه درهای تزیینی پارکینگ ، نصب کاغذ دیواری ،

با استفاده از مواد اولیه درجه یک ((سحر ،هادی ، هاویلوکس، پارس بهاران کاپارول )) نازلترین قیمت و برترین کیفیت شماره تماس :


در تمامی نقاط تهران و کرج و حومه پذیرفته میشود

رنگ روغنی درجه یک متری ۳۰ تومن
رنگ اکرولیک درجه یک متری ۲۵ تومن
رنگ پلاستیک درجه یک متری ۲۰ تومن
درزگیری و ماستیک کناف بدون کوچکترین موج متری ۱۲ تومن
کاغذ دیواری رولی ۳۵ تومن و زیر سازی به صورت توافقی

بقیه موارد خدمات به صورت توافقی صورت میپذیرد
لازم به ذکر است قیمت های تعیین شده برای هر متر مربع به صورت زیر سازی و۴ دست رنگ میباشد

 

 

 

← Earlier posts