درباره ما

 

دنبال نقاش مطمئن و کاربلد برای محل زندگی و کارتان هستید؟ نقاشی ساختمان پارسیان را از دست ندهید. پارسیان با اولین تماس شما با سرعت برای بازدید رایگان به محل میاد و با مشاوره در طرح و رنگ در کنار شماست. شما با تخفیف های ویژه و استثنایی و ضمانت نامه کتبی پارسیان، به راحتی و با خیال آسوده می‌توانید هزینه رنگ آمیزی و تغییرات دکوراسیون را پرداخت کرده و با تحویل گرفتن بهترین کیفیت کاری، تیمی حرفه ای برای نقاشی منزل تان، دوستان و اطرافیان خود در اختیار داشته باشید.

ما در پارسیان با پشتیبانی تلفنی حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در حال حاضر نقاشی ساختمان پارسیان در شهرهای تهران، کرج و حومه فعال و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

نقاشی ساختمان مدرن در تهران، کرج، اسلامشهر و شهریار ، انجام کلیه امور نقاشی ساختمان

بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان زیر نظر استادکار نمونه سال 95 با تیم متخصص و کاملا حرفه ای

استفاده از رنگ های دارای استاندارد جهانی در طرح ها و رنگ های مختلف با نظافت رایگان

انجام کارهای فوری در کوتاهترین زمان با ضمانت نامه کتبی 5 ساله همراه با مشاوره رایگان

هدف ما جلب رضایت شما مشتری گرامی میباشد ، این تبلیغ نیست بلکه تعهد ما به شماست

 

شبکه نقاشان ایران از سال 92 راه اندازی شد تا بتواند شبکه و پل ارتباطب بین اساتید نقاشی کشور با مردم عادی باشد . 

در این سایت خدمات هنرمندان نقاشی ساختمان , نقاشی مدرن , منقاشی منظر و پرطره را سعی داریم معرفی کنیم و در بخش نقاشی ساختمان بصورت یک شبکه شهر به شهر بهترین های نقاشی ساختمان شهر شما را معرفی کنیم تا در صورتی که نیازمند خدمات در این زمینه ها باشید بتوانید در سریعترین زمان با هنرمند مورد نظر ارتباط پیدا کنید.

این سایت توسط سید سجاد عظیمی سئو و پشتیبانی میشود ..